Kalender


1/9/2018 : 11u00 Steenhuffel

Inschrijvingen: Taverne Gertrude, J. Van Doorselaarstraat 34 - 1840 Steenhuffel.   Kontact : BOGAERTS Patrick Tel. 0496 77 15 74 &
lees meer >

2/9/2018 : 11u00 Kessel (Fort)

Inschrijving: Tent op het parkoers, Grote Puttingbaan 8a - Kessel-Fort Kontact : SLUYTS Steven Tel. 0485 368 111 11u00 Masters B: 150 &
lees meer >

9/9/2018 : 11u00 Wiekevorst

Inschrijving: Sporthal De Wimpel, Dalstraat 54 - 2222 Wiekevorst   Kontact : HEYLEN Jef, Tel. 014/266108   11u00 Masters B
lees meer >

15/9/2018 : 11u00 Vorselaar

Inschrijving: Café De Toekomst Boulevard 34 – 2290 Vorselaar Kontact : WELLENS Geert,  Tel. 0477 85 54 92 11u00 Masters
lees meer >

16/9/2018 : 11u00 Koningshooikt (Fort)

Inschrijving: Fort Koningshooikt, Donderheide - Koningshooikt (Duffel) Kontact : VAN DEN EYNDE Joel Tel. 0497 37 71 69   11u00 Mas
lees meer >

22/9/2018 : 11u00 Stabroek/Putte

Inschrijving: Kasteel RAVENHOF Swinnenstraat - Stabroek-Putte Kontact : Vingerhoed Eddy Tel. 0468 233 280 VERANDERDE UREN !!!! 11u00 Ma
lees meer >

30/9/2018 : 11u00 Kasterlee (Elboka)

Inschrijving: Manege De Vier Dagmaelen, Retiesebaan 244, 2460 Kasterlee Kontact : VERHEYDEN Sonja Tel. 0496 27 07 89 11u00 Masters B: &
lees meer >

6/10/2018 : 11u00 Alsemberg

Inschrijvingen: In de tent op omloop J.B. Woutersstraat - 1652 Alsemberg Kontact : WILLEMS Jorrit Tel. 0478 33 47 83 11u00 Masters B: 1
lees meer >

7/10/2018 : 11u00 Nossegem

Inschrijving: Kantine SK Nossegem, Namenstraat - 1930 Nossegem Kontact : BEYLEMANS Luc,  Tel. 02 759 96 59 11u00 Masters B: 120 &e
lees meer >

13/10/2018 : 11u00 Lichtaart (Floreal)

Inschrijving: Camping Floreal , Herentalsesteenweg 64 - 2460 Lichtaart Kontact : DE BUSSER Leo,  Tel. 0498 92 02 94 11u00 Masters B:
lees meer >

21/10/2018 : 11u00 Eversel (Heusden-Zolder)

Inschrijvingen: Sint-Hubertusgilde Ubbersel,  Kanaalweg Z/N - 3550 Heusden-Zolder Kontact : VANDERAERDEN Franky Tel. 0495 52 50 86 11
lees meer >

28/10/2018 : 11u00 Herenthout

Inschrijving: Info gevraagd !! Kontact : CEULEMANS Kris,  Tel. 0475 41 11 48 11u00 Masters B: 150 € (20 pr)   25-15-12
lees meer >

3/11/2018 : 10u45 St. Jozef Rijkevorsel

Inschrijving: Kantine Voetbal St. Jozef Zuiderdijk - St. Jozef-Rijkevorsel Kontact : VAN RIEL Jan Tel. 0496 39 53 62 10u45 Maste
lees meer >

4/11/2018 : 10u45 Zemst-Hofstade

Inschrijving: Info gevraagd !! Kontact : PEPERMANS Sonja,  Tel. 476 30 81 73 10u45 Masters B: 120 € (15 pr)    20
lees meer >

17/11/2018 : 10u45 Boortmeerbeek

PARKCROSS BOORTMEERBEEK Inschrijving: Ravesteinpark Ravesteinstraat 50 3191 Hever Contact : PAUWELS Pieter Tel. 0474 87 57 00
lees meer >

29/12/2018 : 10u45 Kerniel

Inschrijving: Nielerhof, Zilverstraat 17, 3840 Kerniel-Borgloon Kontact : Alex Onclin, wielerclubdespurterskerniel@gmail.com  0477 7
lees meer >

5/1/2019 : 10u30 Vilvoorde

Inschrijving: ????   Kontact : VAN BELLINGHEN Marc Tel. 0478 36 45 25   10u30 Masters B: 150 € (20 pr)   25
lees meer >

6/1/2019 : 10u45 Bonheiden

Inschrijving: Grote Doelstraat 1 B, 2820 Rijmenam Kontact : Hendrickx Eddy Tel. 0474 68 85 15 10u45 Masters B: 120 € (15 pr) 
lees meer >

20/1/2019 : 10u45 Meer - Hoogstraten

Inschrijving: Bistro De Mosten, Hoogeind 74b - 2321 Meer Kontact : KOYEN Niels,  Tel. 0478 57 88 30 10u45 Masters B: 120
lees meer >

boven